TELEFON +48 606-44-66-55
GODZINY PRACYPon - Pt 9:00 - 16:00
KONTAKT

Nasze Usługi

 

OCHRONA OSÓB I MIENIA I MONITORING POJAZDÓW

Firma PAMI Security zapewnia ochronę fizyczną osób i mienia. Zabezpieczamy obiekty chronione, uniemożliwiając wtargnięcie na nie osobom niepowołanym. Czynnie współpracujemy z policją i służbami porządkowymi, dbając o bezpieczeństwo, ład i porządek.
Zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu uczestnikom różnorodnych imprez o charakterze masowym, sportowym, artystycznym lub rozrywkowym poprzez podejmowanie czynności ochronnych realizowanych przez pracowników ochrony z wykorzystaniem wsparcia technicznego (służby informacyjne, służby porządkowe).

KOMPLEKSOWE USŁUGI PORZĄDKOWE / DEZYNFEKCJA POMIESZCZEŃ

W zakresie kompleksowych usług utrzymania czystości pomagamy w codziennych czynnościach porządkowych, dbając o czystość i porządek w budynkach oraz w ich otoczeniu. Przy podejmowaniu decyzji o zakresie czynności porządkowych dostosowując nasze możliwości do ich indywidualnych oczekiwań Klienta.
Realizujemy szeroki wachlarz usług porządkowych, a w szczególności: utrzymanie porządku wewnątrz obiektów, sprzątanie na zewnątrz obiektów, pielęgnacja terenów zielonych, utrzymanie w czystości dróg wewnętrznych i chodników, usługi specjalistyczne
W codziennej działalności korzystamy z innowacyjnych rozwiązań oraz zaawansowanego technicznie sprzętu, a wszystko po to, aby osiągnąć optymalny efekt.
Nasza bogata oferta usług, maszyn, urządzeń i produktów czyszczących umożliwia osiągnięcie doskonałych rezultatów czyszczenia w krótkim czasie, przy zastosowaniu właściwych metod pielęgnacji.

 


50Ochranianych obiektów
80Zadowolonych klientów
125Monitorowanych pojazdów
40Nasz personel